Kouzelník nejen pro malé, ale i velké děti | ČÁRY KLUK

Kouzelník pro děti | Zbraslavská zámecká myslivna v Praze | Oslava pro děti

MyslivnaPrázdniny 2017 jsou v plném proudu a kouzelník pro děti ČÁRY KLUK a jeho kouzla potěšila všechny děti ve Zbraslavské zámecké myslivně v Praze. Oslava pro děti se ale velmi povedla, Čáry Kluk vytáhnul svoje největší komické a kouzelnické triky a netradiční oslava se potáhla, protože kouzelník nejdříve potěšil všechny přítomné děti a potom ještě čaroval pro dospěláky.

Moc děkujeme, bylo to super, příští rok chce Honzík k narozeninám zase Čáry Kluka. Takže si vás předobjednáváme :)

Honzíkova maminka , majitelka Zbraslavské zámecké myslivny v Praze

Čeká se na dětičky, než se nahrnouKouzelník pro děti čeká na děti, protože za chvíli to vypukne :)

Zbraslavská zámecká myslivnaKouzelná zábava na zámeckém nádvoří.

Dětský kouzelník kouzlí pro dospěláky :)Dětský kouzelník dokáže pobavit i dospěláky.


Zbraslavská zámecká myslivna je nemovitá kulturní památka hlavního města Prahy renesančního původu. První zmínka o objektu pochází již zroku 1564, z tohoto nejstaršího období je v celé původní nedotčené podobě dochováno překrásné klenuté sklepení. V hospodářské části dvora stojí dřevěný špýchárek z roku 1622. V letech 1793 – 1794 byly obytné části domu přestavěny v pozdně barokním až klasicistním stavebním slohu. Dům má své nezaměnitelné kouzlo, šarm a neopakovatelnou  atmosféru, spoustu tajemných zákoutí lidové historické architektury – genius loci, vše je naprosto jedinečně dochováno v původním stavu.

Zbraslavská zámecká myslivna
Zbraslavská zámecká myslivna

kouzelník, zbraslavská myslivna, myslivna praha, praha zbraslav, kouzelník pro děti, kouzelník na narozeniny, dětský kouzelník, den dětí, pro děti, kouzelník liberec, liberecký kouzelník ,firemní akce, oslava narozenin pro děti, dětské narozeniny, dětské oslavy, dětská oslava narozenin, kouzelník na dětskou oslavu, kouzelník na oslavu, veselý kouzelník, zážitek pro děti, nejlepší kouzelník, svátek dětí, kouzelník poptávka, firemný dny, firemní osavy, pohádkový les,kouzelník pro děti liberec, pavel soukup, magic, magie, kouzla, narozeniny, klaun pro děti, zábava na oslavu, kouzelný kouzelník, originální oslava, kouzelníci, kouzelník turnov

Kouzelník i pro vás

Kouzelník pro celou rodinu, vaše hosty a hlavně pro děti již od 4 let a vůbec pro všechny, kteří se chtějí pobavit a zažít nevšední zážitek.
• na narozeninách
• na oslavách
• na firemních akcích
• na dnech dětí
• na párty
• na obecní slavnosti
• kdekoliv

Napište námPoptejte si nezávazně termín vaší akce včas.

Termíny akcí

foto

Reference zákazníků Čáry Kluka

Pár posledních štací

Praha Říčany MŠ
Praha Květnice

Praha - Postřižín

Praha - Čestlice

Praha - Zbraslav

Praha - Letňany
Praha - Hlubočepy
Praha - Horoměřice
Liberec - ZŠ Česká
Liberec
Turnov
Mladá Boleslav
Jablonec nad Nisou - den dětí
České Meziříčí
Varnsdorf

Nový Bor -Grand Hotel
Tanvald - Mateřské centrum
Penčín
Malá Roudka
Sychrov zámek
Jiřetín pod Jedlovou
Dopravní hřiště Liberec
Eko kouzelník Liberec
Holenice
Jeřmanice
Drahoňův újezd
Kozákov
Sportovní areál Vesec

Kouzelník pro děti Čáry Kluk

zábava na oslavu, zábava na oslavu narozenin, zábava na oslavu, kouzelník pro děti, netradiční oslava narozenin, detska oslava, klaun pro děti, dětské narozeniny, program na oslavu narozenin, zábava pro děti na svatbě, kouzelník na svatbu, kouzelné triky, kouzla a triky pro děti program na oslavu, kouzelník na dětskou oslavu, oslava pro děti, kouzelník na oslavu, oslava narozenin hradec králové, dětský kouzelník, kouzelník pardubice narozeninová oslava, kouzelník pro mš, kouzelník na narozeniny, kouzelnik na svatbu kouzelník praha oslava pro děti, maminky, oslava narozenin, kouzelník, dětský den, festivaly, kouzelnik, zábava pro děti, školáci, kouzelníci, akce pro děti v praze