Kouzelník nejen pro malé, ale i velké děti | ČÁRY KLUKČáry Kluk - rozdávat radost se nikdy neomrzíKouzelník pro děti | ČÁRY KLUK | zábavný a vtipný kouzelník

O prázdninách 2017 Čáry Kluk třikrát vystoupí ve středisku volného času pro děti ve Vikýři v Jablonci nad Nisou.

4. července 2017 Moc děkujeme, bylo to super, příští rok chce Honzík ( 10 let ) k narozeninám zase Čáry Kluka. Takže si vás předobjednáváme :)

V průběhu září 2017 potěší Čáry Kluk děti z dětského domova a školy v Hamru na Jezeře.

Říjen 2017: Připravujeme pro vás nabídku komplentího středověkého rytířského turnaje a dne se stanovišti (vhodné pro města, obce a velké kulturní akce).

24.4 2018 - Kouzelník Pavel Soukup  je oficiálně objednán na after party Miss Libereckého kraje 2018 (Clarion Grandhotel Zlatý Lev

Kouzelník Mladá Boleslav | Čáry Kluk

Kouzelník Mladá Boleslav - kouzelník nejen pro děti | ČÁRY KLUK Kouzelník pro děti Čáry Kluk čaroval začátekme léta na narozeninách ve městě Mladá Boleslav. Vystoupení, ohňová show a mikromagie pro děti i dospěláky na oslavě v rytířském stylu nadchla všechny přítomné. Děkuji za pozvání. ČÁRY KLUK - kouzelník pro děti, rodiče i vaše hosty.

Kouzelník nejen pro děti ČÁRY KLUK Kouzelník nejen pro děti ČÁRY KLUK Kouzelník nejen pro děti ČÁRY KLUK Kouzelník nejen pro děti ČÁRY KLUK

Zakončení školního roku 2017 v základní škole Česká v Liberci

ZŠ Česká v Liberci -  Vesec a kouzelník Pavel SoukupKrásné a veselé a nikdy nekončící prázdniny vám přeje kouzelník Čáry Kluk.
Kouzelník Čáry Kluk bavil 20. a 22. 6. bavil  a okouzlovat děti z prvního stupně Základní školy Česká v  Liberci k příležitosti jejich úspěšného zakončení školního roku 2017v prostorách místní školy. Děti i rodiče se dostavili v hojném počtu. Samé jedničky na vysvědčení se kouzelníkovi nepodařilo přičarovat úplně všem, zato veselí a dobré nálady bylo po celé čarování na zahradě školy i v družině spousty.Ekolympiáda Liberec a kouzelník Čáry Kluk

Ekolympiáda Liberec - kouzelník Čáry Kluk
Samá čistá magie bez vedlejších účinku na životní prostředí a dokonce i bez dopadu na diváky. 

To vše a mnohem více na Ekolympiádě v parku Gutenbergova naproti Grandhotelu Zlatý Lev. Pořádatel statutární město Liberec.

Kouzelník na Dětském dni s fotbalovým turnajem | na Moravě

Kouzelník na firemním turnaji Krásná pozvánka na fotbalové utkání. V tisku se však stala chyba, původně měla hrát mužstva Juventus Turín versus Real Madrid. Letáčky na akci již ale byly vytištěné, takže jsme tam ponechali Malá Roudka - Skočova Lhota, i tak to bude pořádný zápas.
Kouzelník byl přízván, aby domácím pomohl příznivě ovlivnit utkání na svojí stranu. Kdyby se to náhodou nepovedlo, je připraven bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Kouzelník se sveze na koních, zaskáče si ve skákacím hradu, občerství se pořádně, mrkne na fotbal a hlavně potěší všechny malé i velké diváky svými povedenými magickými kousky.

Dětský den s kouzelníkem Čáry Klukem v Jablonci nad Nisou

Dětský den s kouzly a kouzelníkem Čáry KlukemKouzelník Čáry Kluk se bude účastnit Dětského dne ve čtvrtek 1.6. od 10:00 -17:00 hodin v Jablonci nad Nisou. Oslava svátku dětí spojená s prezentací kroužků a další činnosti DDM Vikýř v Tyršově parku je již tradiční akcí pro děti.
Cirkusové, pohádkové a zvířecí bytosti pro vás mají připraveno spoustu zábavy pro malé i velké, malování na obličej, skákací hrad, kouzelník, dílničky a úkoly pro malé i větší dětičky.
Kouzelník bude mít připravenou kopu zábavy pro malé i velké účastníky.
Akce se uskuteční za podpory Statutárního města Jablonec nad Nisou.

Jaro na dopravním hrišti Liberec a kouzelník Čáry Kluk

V sobotu 13. května 2017 si přijďte zajezdit a pobavit se na Dětské dopravní hřiště v Liberci.
Městská policie a město Liberec pořádají tuto sobotu 13. května 2017 akci na Dětském dopravním hřišti v Liberci u příležitosti jarního otevření hřiště.
Soutěže s cenami pro všechny soutěžící, policejní pes v akci (11 a 13 hod.), zadržení pachatele (12 a 14 hod.), Čáry kluk - kouzelnické triky s  dopravní tématikou, občerstvení zajištěno, vlastní helmu s sebou!
Veselý kouzelník Pavel Soukup všem dětem bude vydávat předběžné řidičské průkazy pod dohledem Městské policie Liberec. A nebude to zadarmo :) Každý účastník se musí hravou formou naučit minimálně dvě dopravní značky, ti větší musí udržet pozornost nejen na silnici, ale i při kouzelníkových tricích. Těší se na Vás kouzelník a bavič Pavel Soukup -  Čáry Kluk.

Dopravaní hriště a jaro s kouzelníkem Čáry Klukem

Kouzelník pro děti Čáry Kluk