Kouzelník pro děti Čáry KlukČÁRY KLUK kouzelník pro malé i velké děti od 4 do 199 let včetněKouzelník pro děti | ČÁRY KLUK | zábavný a vtipný kouzelníkKouzelník pro děti | ČÁRY KLUK zábava pro děti i dospělé

Kouzelník pro děti ČÁRY KLUK | Havířov Reha studio

Rehastudio Havířov | 15. 11. 2017 | Narozeniny s kouzelníkem 
ČÁRY KLUK na narozeninách malé Nátálky řádil s dětmi v Rehastudiu v Havířověrehabilitačním centru, které nabízí léčbu a prevenci bolesti zad a poruch pohybového aparátu. Rehastudio nabízí také pronájem jejích prostor pro dětské oslavy a party. 

Kouzelník Čáry Kluk

Kouzelník Čáry KlukKouzelník pro děti ČÁRY KLUKDětský kouzelník ČÁRY KLUKČáry Kluk kouzelníkKouzelník Čáry Kluk

 

kouzelník Havířov, kouzelnik Havirov, kouzelník Reha studio, kouzelník rehastudio, kouzelník narozeniny, kouzelník na narozeniny, dětský kouzelník, narozeininový kouzelník, kouzelník Ostrava, kouzelník centrum, kouzelník rehabilitační, kouzelník Reha rehabilitační, kouzelník oslava, kouzelník na oslavu

Reha Studio Havířov je od r. 2014 rehabilitačním centrem, které nabízí léčbu a prevenci bolesti zad a poruch pohybového aparátu. Naší základní metodikou je spirální stabilizace páteře – SM systém = komplexní systém péče o pohybový aparát člověka. Metoda zlepšuje postury, koordinace a stabilizace páteře. SM systém spojuje rehabilitační léčbu s prevencí, regenerací a kondičním i výkonnostním tréninkem na jednotném metodickém postupu, což neposkytuje žádná jiná rehabilitační metoda.

Léčíme funkční poruchy pohybového aparátu s využitím anatomických a fyziologických poznatků ve vývoji pohybové soustavy člověka.

Bc. Olga Trčková: "Studio jsem založila v roce 2014 po dlouholeté praxi ve zdravotnictví."

Po gymnáziu jsem pokračovala v nástavbovém studiu na Střední zdravotnické škole v Karviné obor rehabilitační pracovník, při němž jsem absolvovala kurz zdravotního maséra. Pracovala jsem několik let na ortopedii a traumatologii v Ostravě. Po 1. ročníku lékařské fakulty v Olomouci jsem vycestovala do zahraničí, kde jsem neplánovaně strávila více než 8 let.

Po návratu jsem vystudovala bakalářské studium FTVS v Praze a věnovala se svým dětem.

Během mateřské dovolené jsem se intenzivně vzdělávala. Absolvovala jsem kurzy měkkých a mobilizačních technik, kineziotapingu, lymfotapingu, skolióz (metoda dle Schrottové, Klappovo lezení), školu výživ. poradenství a kurzy alternativních metod - Dornova metoda a baňkování. Jsem učitel LTV, trenér plavání a lektor zdravotního plavání. Trpím od dětství skoliózou páteře, hledala jsem účinnou metodu na tento problém, který mne občas potrápil silnými bolestmi. Oslovila mne metoda spirální stabilizace zad MUDr. Smíška – SM systém. Absolvovala jsem kurzy, semináře, a nyní jsem lektorem této metody. S MUDr. Smíškem spolupracuji i ve školení zdravot. personálu v rehabil. ústavech (Hrabyně, Klimkovice) a nemocnicích (Vítkovice, Třinec) Moravskoslezského kraje. Vážnější zdravotní komplikace pacientů konzultuji osobně s MUDr. Smíškem. Spolupracuji s prim. MUDr. Vlčkovou PhD. ve vítkovické nemocnici a s prim. MUDr. Zipserovou z rehabilitačního sanatoria Klimkovice v následné péči jejich pacientů."

Použitelnost kouzelníka

Kouzelník pro děti i dospělé, pro vaše hosty, pro celou rodinu, kamarády a pro všechny, kteří se chtějí pobavit a zažít nevšední zážitek.
• na narozeninách
• na oslavách
• na firemních akcích
• na dnech dětí
• na party
• na svatbách

• na obecních slavnostech
• kdekoliv

Pár posledních štací 2020

Dolní Řasnice
Mirákulum

Jeřmanice

Tanvald

Praha Háje ZŠ
Praha Velká Chuchle
Bělá pod Bezdězem
Dobřichovice
Praha Libeň
Praha Cerhenice
Home Credit Aréna
Špindlerův Mlýn
Praha Dejvice
Praha Smíchov
Praha Říčany
Praha Květnice
Praha - Postřižín
Praha - Čestlice 
Praha - Zbraslav
Praha - Letňany
Praha - Hlubočepy
Praha - Horoměřice
Praha Chodov
Chomutov
Špindlerův Mlýn
Plzeň
Jablonec nad Nisou
Rožmitál pod Třemšínem
Praha Ďáblice
Praha Vyšehrad
Praha Karlovo náměstí

Český ranč Zákupy
MŠ Kladno
MŠ Indigo Kids Praha
Megatech Plzeň
Vrutice
Plzeň
Benešov
Osečná
FC Slovan Liberec
Liberec - ZŠ Česká
Liberec - ZŠ U školy
Liberec
Bílí Tygři Liberec
Havířov
Most
Turnov
Mladá Boleslav
Jablonec nad Nisou
České Meziříčí
Varnsdorf
Nový Bor -Grand Hotel
Tanvald - Mateřské centrum
Penčín
Malá Roudka
Cheb Luby
Sychrov zámek
Jiřetín pod Jedlovou
Dopravní hřiště Liberec
Eko kouzelník Liberec
Holenice
Jeřmanice
Drahoňův újezd
Kozákov
Sportovní areál Vesec
MŠ Debř
ZŠ Debř

Neklikat