Kouzelník nejen pro malé, ale i velké děti | ČÁRY KLUKČáry Kluk | kouzelník pro děti | Rozdávat dětem radost se nikdy neomrzíČÁRY KLUK kouzelník pro malé i velké děti od 4 do 199 let včetněVítejte v pohádkovém světě záhad a kouzelKouzelník pro děti | ČÁRY KLUK zábava pro děti i dospělé

20.6. 2020 | Kouzelník pro děti Čáry Kluk v Mírové pod Kozákovem

Všichni jste srdečně vítáni.

Kouzelník pro děti v Kozákově

Ve Sportovním areálu Vesec ( v Mírové pod Kozákovem) se koná akce spolku Spolek nejen holek, které se bude účastnit i kouzelník Čáry Kluk. Celý den bude probíhat malování na obličej, kouzelnícké dílničky, výtvarné dílničky, k dispozici bude taktéž jako tradičně občerstvení v podobě teplé i studené kuchyně. 

Kouzelník pro děti, občerstvení a dílničky v Mírové pod Kozákovem 

Omezený počet míst, vstupenky je možné zakoupit  v předprodeji: Obalplast Smrčí (telefon 731110543) nebo v Tiskárně Zaplatílek Vesec ( telefon 605253823).

Něco málo o obci Mírová pod Kozákovem 

Kouzelník pro děti Čáry Kluk

Spolek nejen holek pořádá akce nejen pro děti, ale i pro seniory

"Spolek nejen holek " je nově vzniklý komunitní spolek, jehož účelem je pořádání pravidelných tvořivých dílniček pro děti. A dále pořádání mezigeneračních setkání v Mírové pod Kozákovem.

Zveme všechny malé i velké na kouzelnické odpoledne.

Obec Mírová pod Kozákovem se skládá ze 14 částí obce: Bělá, Bukovina, Dubecko, Hrachovice, Chloumek, Chutnovka, Kvítkovice, Loktuše, Prackov, Rohliny, Sekerkovy Loučky (podosada U Rybníka), Smrčí, Stebno a Vesec. Součástí naší obce je i několik částí s pomístními názvy : Záholice - část obce Bělá, Podbukovina a Rozumov - části obce Bukovina.  Obec má v současné době 1718 trvale hlášených obyvatel. V obci je plná občanská vybavenost. Najdete nás v malebné krajině Českého ráje na dohled strážní hoře Kozákova. Naše okolí je plné přírodních krás.

Pahorkatinný reliéf obce významně narušuje na východní straně nejvyšší vrch Českého ráje Kozákov s překrásnými výhledy. Podstatná část západního svahu Kozákova patří do katastru obce. Kromě vlastního vrcholu zde najdeme řadu turisticky poutavých míst. Měsíční údolí (též nazývané Proskalí) u osady Vesec je kaňon sevřený dvojicí skloněných pískovcových ker.

Na jeho severním okraji najdeme Babí a Kudrnáčovu pec, jeskyně typu abri, kde bylo doloženo dočasné přebývání člověka mladší doby kamenné. Z východní strany se nad Měsíční údolí vypíná pískovcový hřeben Hrádek zakončený Drábovnou, uměle vylámanou světničkou ve skále, která měla ve středověku funkci ostrahy při kupecké stezce. Nad Loktušemi je na okraji lesa malebná Radostná studánka, o něco dále najdeme Votrubcův lom, naleziště polodrahokamů, který je však již mimo katastr obce. Na sever pokračuje hřbet Kozákova přes sedlo Vzdychánek na Prackovský vrch, vrcholová stezka je místem dalekých výhledů.

Na úbočí Kozákova se odedávna nacházely na chudých políčkách polodrahokamy (achát, jaspis, chalcedon, křišťál, záhněda, ametyst). Při návštěvě místních hřbitovů si můžeme povšimnout řady pomníků s výzdobou z těchto kamenů.

Kouzelný formulář pro Vaše dotazy

Návod na použití ČÁRY KLUKA

Všeobecný návod použitelnosti kouzelníka Čáry Kluka v nestrukturovaném seznamu...
Kouzelník na narozeniny
Kouzelník na oslavy
Kouzelník na party
Kouzelník na svatby
Kouzelník na eventy
Kouzelník na slavnosti
Kouzelník na zábavu
Kouzelník do školky
Kouzelník do družiny
Kouzelník do školy

Neklikat

Kouzelník Čáry Kluk

Čáry Kluk - vlastním jménem Pavel Soukup se zabývá čarováním již přes deset let.
Kouzelník pro děti i dospělé | Čáry Kluk
Kouzelník pro dospělé | Čáry Kluk

Kontakt

Jak přidat KONTAKT
na kouzelníka do mobilu?
Zapněte si na svém mobilu fotoaparát a zamiřte sem... a kouzlo se stane! Kouzelník Čáry Kluk pro děti Kontakt

Kouzelník Čáry Kluk

Kouzelník pro děti

Čáry Kluk
kouzelník, bavič a tvůrce dětského štěstí a kouzelných chvil
působnost celá Česká republika
telefon - 731 547 907 
e-mail - info@carykluk.cz

Představení | dětský kouzelník Čáry Kluk