Kouzelník pro děti Čáry KlukČÁRY KLUK kouzelník pro malé i velké děti od 4 do 199 let včetněKouzelník pro děti | ČÁRY KLUK | zábavný a vtipný kouzelníkKouzelník pro děti | ČÁRY KLUK zábava pro děti i dospělé

Kouzelník v Městské knihovně Antonína Marka v Turnově

22. 2. 2018 | Turnov | Dětské oddělení Městské khovny Antonína Marka v Turnově zažilo slavnostní vyhlášení dětské soutěže Lovců perel. Děti na vlastní oči viděly kouzelníka, který je svými kouzly přímo očaroval. Navíc nejlepším kouzlem pro děti byly odměny a diplomy v čtenářské soutěži a nechybělo ani vynikající občerstveníčko :)

Kouzelník knihovna Turnov

Kouzelník pro dětiKouzelník pro dětiČáry Kluk kouzelníkČáry Kluk kouzelníkKouzelník pro děti

Lovci perel v dětském oddělení knihovny Turnov

V dětském oddělení proběhlo slavnostní vyhlášení Lovců perel! Soutěž vznikla jako celoroční projekt v Knihovně města Hradce Králové a jejím cílem je podpora dětského čtenářství. V naší turnovské knihovně děti loví perličky již druhým rokem a jde jim to báječně! Za odměnu na ně ve čtvrtek čekalo překvapení, v podobě kouzelníka Čárykluka.

Jak jsme si to užili se můžete podívat v galerii 

Děkujeme všem zúčastněným za jejich celoroční snahu

a výhercům 3x hurá! Lovci, které skolila chřipka, nebo zlákaly lyže, si mohou perly a ceny vyzvednout během výpůjční doby do konce března.

Neklikat