Čáry Kluk - kouzelník pro děti

Kouzelník pro děti Čáry KlukČáry Kluk - kouzelný kouzelníkČÁRY KLUK kouzelník pro malé i velké děti od 4 do 199 let včetněKouzelník pro děti | ČÁRY KLUK | zábavný a vtipný kouzelníkKouzelník pro děti | ČÁRY KLUK zábava pro děti i dospělé

Zábavné představení vhodné na každou oslavu. Interaktivní zábava, při níž děti pomáhají kouzelníkovi a  odměnou jsou jim okouzlené úsměvy a nezapomenutelný zážitek. Zábava pro děti i rodiče. 
Kouzelné narozeniny

Mikromagie s kartami a předměty každodenního života je vhodná spíše pro starší děti (přibližně od 12 let) a dospělé nebo jako doplněk k dětskému kouzelníkovi (po dětském představení).
Mikromagie Čáry Kluk

Veselé tvarování zvířátek a věcí z modelovacích balónků. Baví děti od začátku do konce. Lze objednat jako samostatné představení nebo jako stanoviště na dětských dnech, pohádkových lesích apod.
Modelování z balónků

Kouzelník pro děti Čáry Kluk dokáže bavit děti celý den. Děti jsou přímo okouzleny Čáry Klukem na jeho kouzelném stanovišti, kde předvádí kouzla a děti plní úkoly nebo řeší hlavolamy.
Stanoviště kouzelník Čáry Kluk

Vystoupení Čáry Kluka v mateřské či základní škole, na městských slavnostech, dnech dětí nebo firemních oslavách. Užijte si legraci a zábavu. Sladké odměny, balónky, dárečky pro pomocníky.

Vystoupení Čáry Kluk kouzuelník

Čáry Kluk 
kouzelník, bavič a strůjce dětského štěstí
Telefon: +420 731 547 907
E-mail: info@carykluk.cz
kontaktní formulář

Kontakt Čáry Kluk

zábava na oslavu, zábava na oslavu narozenin, zábava na oslavu, kouzelník pro děti, netradiční oslava narozenin, detska oslava, klaun pro děti, dětské narozeniny, program na oslavu narozenin, zábava pro děti na svatbě, kouzelník na svatbu, kouzelné triky, kouzla a triky pro děti program na oslavu, kouzelník na dětskou oslavu, oslava pro děti, kouzelník na oslavu, oslava narozenin hradec králové, dětský kouzelník, kouzelník pardubice narozeninová oslava, kouzelník pro mš, kouzelník na narozeniny, kouzelnik na svatbu kouzelník praha oslava pro děti, maminky, oslava narozenin, kouzelník, dětský den, festivaly, kouzelnik, zábava pro děti, školáci, kouzelníci, akce pro děti v praze

Kouzelník Čáry Kluk nabízí zábavu na malou i velkou akci kdekoliv v České republice.

Kouzelník ve školce
Kouzelník pro děti nabídka

Kouzelný formulář pro Vaše dotazy

Představení | dětský kouzelník Čáry Kluk