Čáry Kluk - kouzelník pro děti

Kouzelník pro děti Čáry KlukKouzelník nejen pro malé, ale i velké děti | ČÁRY KLUKČÁRY KLUK kouzelník pro malé i velké děti od 4 do 199 let včetněKouzelník pro děti | ČÁRY KLUK | zábavný a vtipný kouzelník

Eva Růžičková

Určitě Vás ráda doporučím známým a kamarádkám. Oceňuji rychlou komunikaci, spolehlivost a především to, že si to děti očividně užily... Dcera mi doteď o vás vypráví.

Eva Růžičková, maminka, mš Indigo Kids Praha Vyšehrad
16. 1. 2019

Petra Nováková

Byl jste neskutečně výjimečný, děti strašně nadšené, ještě druhý den ráno o vás mluvily. Fakt nádhera. Určitě se nevidíme naposledy.

Petra Nováková,  mateřská školka Kladno
13. 1. 2019

Kristýna Studnová

Děkujeme za mikulášské kouzlení, dětem jste se líbil, to bylo vidět. Fotil kolega, až budou fotky k dispozici, vzpomenu si na Vás. 

Kristýna Studnová,  asistentka ředitelky Státního fondu Ministerstva životního prostředí
5. 12. 2018

Petr Žďánský

Jsme rádi, že vás uvdíme i podruhé. Pochopitelně balíček s plným obsahem, neb využít jen levnější část Vašich dovedností by byl nerozum. 

Petr Žďánský,  jednatel Plastservis Kamenice s.r.o.
4. 12. 2018

Andrea PavlováChtěla bych Vám moc moc poděkovat za sobotní vystoupení. Děti byly nadšené a i my dospělí jsme se parádně pobavili. Mrzí mě, že jsem Vás při odjezdu už nezastihla. Měla jsem pro Vás ještě krabičku s dortem. Tak příště :-) 

Andrea Pavlová,  Praha restaurace La Pastorella
7. října 2018

 

Iva ŠmardováJeště jednou děkujeme za vaší produkci všichni si jí moc chválili.

Beáta Coubalová,  účetní města Chomutice
1. října 2018

 

Iva ŠmardováRáda bych Vám ještě jednou moc poděkovala za báječnou zábavu, kterou jste nám svým kouzlením a vtipem zajistil. Slibuji, že si Vás pozveme i příští rok.

Veronika Vitáková,  Assistant of Plant Manager Megatech Plzeň
27. září 2018

 

Iva ŠmardováJeště jednou chceme poděkovat za krásné narozeninové představení pro moje 3 holčičky . Děti se úžasně bavily i s dospělákama. Byla s vámi velká legrace :)

Iva Šmardová, Hradec Králové
17. září 2018

 

Iva ŠmardováDěkuji kouzelníkovi Čáry Klukovi za bezproblémovou spolupráci na akci Veletrh hraček v našem NC Géčko Liberec. 

Lucie Chmelíková, Center and Marketing Assistant NC Géčko Liberec
25. září 2018

 

Kouzelník referenceJeště jednou bych moc chtěla poděkovat za Vaše vystoupení, které mělo velký ohlas jak mezi dětmi tak mezi dospělými

Petra Luftová,  Dolní Řasnice
18. srpna 2018

Ivana Juračková -  ředitelka MŠ a ZŠ HvožďanyDěkujeme za představení, které pobavilo malé i velké děti v naší mateřské školce.

Ivana Juračková, ředitelka MŠ, ZŠ Hvožďany
16. srpna 2018

 

Martin Weinpold hudebník reference kouzelníkDíky moc za včerejší představení, byl jste fakt neskutečnej. Fakt paráda. Kam se hrabe Kožíšek! A to myslím vážně.

Martin Weinpold, hudebník Praha 20. května 2018

 

Stránky