Čáry Kluk - kouzelník pro děti

Kouzelník pro děti Čáry KlukČáry Kluk - kouzelný kouzelníkČÁRY KLUK kouzelník pro malé i velké děti od 4 do 199 let včetněKouzelník pro děti | ČÁRY KLUK | zábavný a vtipný kouzelníkKouzelník pro děti | ČÁRY KLUK zábava pro děti i dospělé

Eva Mikešová referenceDěkujeme za zpestření oslavy Madlenčiných narozenin. Všichni jsme byli nadšeni.

Eva Mikešová, lektorka, 3. února 2018


Kouzelník Čáry Kluk

Kouzelník pro děti Čáry Kluk v Jitřence Plzeň

Plzeň | Narozeninová oslava jak má být. Rozdováděné a rozverné děti baví kouzelník, příhlíží tatínkové i maminky a dohromady je to nezapomenutelný zážitek pro všechny. Útulná cukrárna a kavárna  na okraji Plzně se stala dějištěm narozeninové oslavy devítileté Madlenky, která se ihned stala kouzelníkovou fanynkou a těší se na další party i za rok, a proto budeme muset vymyslet nové záhady a iluze, aby to bylo opět kouzelné setkání :)

Kouzelník Plzeň

Narozeniny | Plzeň cukrárna a kavárna Jitřenka

Asi největší cukrárna, co znám. Vynikající dětský koutek, zázemí se dá srovnat se školkou. Pro setkání s přáteli a rodinou ideální. Možnost i slaného občerstvení, chutnalo nám a je možnost nechat si jídlo zabalit s sebou. Dort k narozeninové oslavě dcery byl naprosto skvělý :)

Cukrárna Jitřenka v Plzni

Kouzelník Plzeň Čáry KlukPlzeň zábava pro děti
Plzeň kouzelník pro dětiKouzelník pro děti  Plzeň
Dětský kouzeník Čáry Kluk PlzeňDětský kouzelník PlzeňDětský kouzeník Čáry Kluk Plzeň

kouzelník Plzeň, kouzelnik Plzeň, kouzelník pro děti Plzeň, kouzelník na narozeniny, dětský kouzelník Plzeň, pro děti Plzeň, kouzelník Liberec, liberecký kouzelník ,firemní akce Plzeň, oslava narozenin pro děti Plzeň, dětské narozeniny Plzeň, dětské oslavy Plzeň, dětská oslava narozenin Plzeň, kouzelník na dětskou oslavu Plzeň, kouzelník na oslavu, veselý kouzelník, zážitek pro děti, nejlepší kouzelník, svátek dětí Plzeň, kouzelník poptávka, firemní dny Plzeň, firemní oslavy Plzeň, pohádkový les,kouzelník pro děti Liberec, pavel soukup, magic, magie, kouzla, narozeniny, klaun pro děti, zábava na oslavu, kouzelný kouzelník, originální oslava, kouzelníci, kouzelník pro děti, dětský kouzelník, nejlepší kouzelní, kouzelník praha

Zábava pro všechny

Ještě jste nikdy neměli kouzelníka na oslavě? Tak proč to nezkusit, když je to tak jednoduché. Stačí zavolat, vyplnit poptávkový formulář nebo poslat e-mail a domluvit si termín čarovnání i u vás.

Pozvěte si kouzelníka domů na malou oslavu nebo narozeniny

Kouzelník za vámi přijede domů kamkoliv v České republice. Poptejte si nezávazně termín vaší akce i v novém roce 2021. Ideální dárek pro děti.

Návod na použití

Všeobecný návod použitelnosti kouzelníka v nestrukturovaném seznamu...
Kouzelník na narozeniny
Kouzelník na oslavy
Kouzelník na party
Kouzelník na svatby
Kouzelník na eventy
Kouzelník na slavnosti
Kouzelník na zábavu
Kouzelník do školky
Kouzelník do družiny
Kouzelník do školy

Neklikat

Kouzelník Čáry Kluk

Představení | dětský kouzelník Čáry Kluk